Moderatör Alınacaktır..Başvurular Buraya (10/09/15)

Mr. Scαяєcяσω

SupeRVisoR
Yönetici
28 Ağu 2015
4,999
0
36
birisi hic bir bilgi vermeden olan yetkiyi almis @maximillion a yazdim geri dönüs olmadi.. bilgi alabilirmiyim.?
kim neden yetkiyi aldigini günlük giris yapip bakmaktayim.
Şöyle ki; bir yetkili belirli süre içinde foruma katkı sağlamazsa, yetkisi alınır..Yetkini 4. ayda almışın, ondan sonrada herhangi bir aktiviteni göremedik.Senin yetkini de ben aldım sanırım.Bu arada bu tür şeyleri öneri ve şikayetlere yazarsanız daha iyi olur..

mertali

Dinleyici
15 Nis 2016
5
0
0
Şöyle ki; bir yetkili belirli süre içinde foruma katkı sağlamazsa, yetkisi alınır..Yetkini 4. ayda almışın, ondan sonrada herhangi bir aktiviteni göremedik.Senin yetkini de ben aldım sanırım.Bu arada bu tür şeyleri öneri ve şikayetlere yazarsanız daha iyi olur..

Görev Alirken Ben Paylasim degil de, teknik destek ve Düzenleme konusunda yardim edecegimi özel mesajla görüsüp genel bölüm de görev almistim ve düzenli bakiyordum
Bu sekil hic bir bilgi vermeden siz kayip edersiniz, gerek duyulmadigina göre kisadan Bol Sans dilemek düser......

Son düzenleme:

Mr. Scαяєcяσω

SupeRVisoR
Yönetici
28 Ağu 2015
4,999
0
36

Görev Alirken Ben Paylasim degil de, teknik destek ve Düzenleme konusunda yardim edecegimi özel mesajla görüsüp genel bölüm de görev almistim ve düzenli bakiyordum
Bu sekil hic bir bilgi vermeden siz kayip edersiniz, gerek duyulmadigina göre kisadan Bol Sans dilemek düser......
Arkadaşım yetkiliyken hiç bir faaliyet göstermeyip, biz yetkini geri alınca da gelip burada ahkam kesebileceğini mi sanıyosun sen..Sana kim root'luk yetkisi verdi de teknik destek sağlayacaksın, alt tarafı co admindin.Girip kırık linkli konuları düzeltseydin yada çöpe taşısaydın buradan görüp yetkini almazdık zaten..

djgokmen

Dinleyici
8 Ağu 2016
19
0
0
siteyi yeni buldum üye oldum yetki verdiğinizde paylaşımlarımıdaki farkı görebilirsiniz ( 25 yıllık profesional ses ısık sorumlusu ve dj )