Zorbeyler - Gözümdeki Yaşlar (1984)

• Sitemiz XenForo 2 yazılımına geçirilmiştir güncellemeler aşamalı olarak yapılmakta.Giriş yapamayan üyelerimiz şifrelerini sıfırlasın.Nickinde özel karakter bulunan üyelerimiz giriş yapamazsa iletişim linkinden mail yollamanız yeterli.

hmurat44

Dinleyici
28 Ağu 2015
16
0
0

------------------------------------
Zorbeyler - Bir Fincan Kahve
Zorbeyler - Gözümdeki Yaşlar
Zorbeyler - Hasret Kaldı Gözlerim
Zorbeyler - Hep Beraber
Zorbeyler - Kader Çarşısı
Zorbeyler - Kervanda Yolcu
Zorbeyler - Mugirin Meyhanesi
Zorbeyler - Nanay
Zorbeyler - Nazmiyem
Zorbeyler - Oy Bahçenize
Zorbeyler - Sılanın Günü
Zorbeyler - Sürmeli
Zorbeyler - Süt İçtim
Zorbeyler - Zorbeyler

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
0
Değerli Hocam,
İlk mesajınız benden gelsin.Paylaşımın için zatialinize samimi teşekkürlerimi kabul buyurunuz.Paylmaşımlarınızın devamını beklediğimizi bilhassa bilmenizi isterim....

Son düzenleme:

hmurat44

Dinleyici
28 Ağu 2015
16
0
0
Değerli Hocam,
İlk mesajınız benden gelsin.Paylaşımın için zatialinize samimi teşekkürlerimi kabul buyurunuz.Paylmaşımlarınızın devamını beklediğimizi bilhassa bilmenizi isterim....
O doyamadığımız nadide paylaşımlarınızı bizlerle buluşturduğunuz için ben teşekkür ederim. İşimden dolayı vakit buldukça elbette paylaşım yapacağım.

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
0
Hocam bizler buraların belkide en eskileriyiz dersem pek fazla abartmış olmam sanırım.Kimler geldi kimler geçti bu duraktan.Bazan soluklandık bir bardak çay için bu nostalji müzik kıraathanesinde,bazanda elimizle de olsa bir merhaba diyebilmek için ,şöyle içten ve samimi bir selam verebilmek için solunlandık buralarda.iyi de ettik.Bak dinlendiklerimizle kaldık.Hani diğer sevgili gönül dostları neredeler?Bazıları gerçekten elini eteğini çekti bu REEL görünümlü sanal alemden,bazıları nick adını değiştirip belki yine aramızdalar,bilemeyiz ki?
Yalnız şunu bizler İyi biliyoruz ki ;ne zatialiniz ,ne ben ne mehmet hiç nick adımızı değiştirmeden (bir sitede hariç olmak üzere) devam ettik...
.Bugün varız yarın yokuz.gittiği yere kadar buralarda bir yerlerde soluklanmak üzere eski gönül dostlarımıza bir selâm verebilmek adına bile olsa, eminim her birimiz onları hep bekliyor olacağız.Ayrıca ince tevazuh ve teveccühünüze en samimi içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme: