ÖZLEMİŞİZ BE !!!! MP3KUTUSUNU-Siz sevgili nostalji müzik kahvesinin Gönül Dostlarını

• Sitemiz XenForo 2 yazılımına geçirilmiştir güncellemeler aşamalı olarak yapılmakta.Giriş yapamayan üyelerimiz şifrelerini sıfırlasın.Nickinde özel karakter bulunan üyelerimiz giriş yapamazsa iletişim linkinden mail yollamanız yeterli.

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
0
Değerli gönül Dostları;
Bu eski göz ağrımız tamam bir çok şeyi değişmiş olsada, Mp3Kutusu iismi bile bize yeterde artar.Aradan ne kadar zaman geçti bilemiyorum ama o köprünün altından bayağı sular aktı gitti diyebilirim.Başta benim sağlığım bozuldu bypass oldum.karbüratör borularım değişti. Amaliyattan sonra artık hastalıklarımla ilgili olarak duyan geldi.

Şu an ayaklarım ödemli ve çok şiş ,yürüyemiyorum.Bir yıldır dükkanıma da gitmiyorum artık.Evden dışarı çıkmıyorum dersem yalan söylemiş olmam.Özlemişiz be!!!!! Bilmem o seneleri mi arıyorum,özledim...Sabahlara kadar her her gün plak kaydı yapıp,sabahları da dükkana gitmek,uykusuz uykusuz... Hiiç kimsenin para ile bile yaptıramayacağı şeyleri yapıp,sizlerinde olduğu gibi gönül dostları ile paylaşmak için.Karşılığı ya bir merhaba, yada kuru kuru bir teşekkür yazısını görmek için....Hepimiz öyle diğilmiyik sevgili gönül dostları ???....

Artık eskisi değilim.Gözlerim eskiden uzağı zor görüyordu şimdilerde gözlüklü de olsa yakını zor görüyor.Ekraandaki yazıları zor görüyorum.Bekeret f klevyesi daktilo kullandığımdan daktiloda harflere parmaklarıım alışık o nedenle rahatım.Bazen harf hatalarım olursa kusuruma bakmazsınız her halde.
Hayret ya bazı dostlar geçen sene bu siteyi bulmuşlar ama ben bugün anca denk gelip bulabildim.
Ya birde her sitenin paylaşım için kendine has site tanzim durumu var.Zorlanıyordukbama bu siteye yıllarca alışkın olduğumuz için bir problem yok.
Adminleri bilmiyorum ve hiç tanımıyorum.İnşaallah bizleri tanıyan kişilerdir de ortamı yine sıcaçık havaya sokabiliriz.Burası bizim kahvehanemiz,kıraathanemiz idi.Yaz sıcağında oturup senilediğimiz,dinlendiğimiz,sevgilmi gönül dostlarımız ile merhabalaştığımız yer idi.Adminler bunu biliyorlarmıdır bilmem .Lakin Site tanzimi yazılımı ayni olduğuna göre site sahibi biliyordur.MP3 Yolu sitesinden sonra mecburiyetten değişen sitelerimizi ,site sahibi ismini şu an hatırlayamadık bizleri bir anda kaldırıp attı.Bizim burası evimiz,kahvehanemiz,idi.

Şu an sevincimden inanız 60 yaşını geçmiş adam ağlıyorum bilemezsiniz .Çocuğumu bulmuş gibi,arkadaşımı,dostumu,en sevdiğimi torunumu bulmuş ve kavuşmuş gibi sevincimden ağlıyorum.....

Yoksa artık bundan sonra amacım albüm indirmek filan değil.Her taraf dolu ...Hiç birini dinleyemiyorum ki.Açıyorum Nostalji Radyosunu akşama kadar onu dinliyorum.Nostaljiden başka müzikte dinleyemiyorum.İşte böyle sevgili dostlar.

Haydi geliniz hep beraber sahip çıkıp burada gönül kıraathanemizde buluşalım derim,ya siz ne dersiniz????

gillmore

Mr. Scαяєcяσω

SupeRVisoR
Yönetici
28 Ağu 2015
4,999
0
36
Hoşgeldiniz, öncelikle geçmiş olsun.Mp3kutusu'nun eski halini bilirim mp3hanesi,mp3yolu ve mp3kutusu aynı isimlerle devam etmiştir.Eskiden bir anda kapanan siteleri bir bir açtık bazıları tutmasada sonuç olarak açtık, tahmin edersin ki burası da tuttu..Eskilerden kimse yoktu zaten eskilerden de kimse beni tanımaz.Sitedeki eski havayı hissetmeniz için aynı temayı kurdum, aynı isimde açtım.Ben bu arada site sahibiyim.Eski muhabbet olmasa da eski sitelerden bir çok şeyi görebilirsiniz..İyi forumlar..

28 Ağu 2015
16
0
0
Hoş geldiniz Mustafa Abi. Öncelikli olarak geçmiş olsun. Sizi burada görmek ne kadar mutlu etti beni anlatamam. Ben de artık hem sağlık sorunları yüzünden hem de işimden dolayı pek fazla siteye giremiyorum. İnşallah diğer dostlarda gelir de o özlediğimiz gönül kahvehanemizi yeniden canlandırırız.

g_tacir

Dinleyici
19 Nis 2016
26
0
0
Nick'lerinize göz aşinalığım var eski tanıdıklarımı bulduğum için çok sevinçliyim. gillmore abimize acil şifalar diliyorum. Hepinize Merhabalar.

Son düzenleme: