Nostalji Müzik Plak ve MC Paaylaşımlarıi için buyrun doğru adrestesiniz.....

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Değerli Gönül Dostları;
Bugün biraz gülelim istiyorum.
Rıza Pekkutsal ve tiyatro grubundan
Muhtar Emmi REİS oldu

skecine ne dersiniz. Haydi Birlite dinleyelim mi?

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Evetttt Şimdi sırada ise , siz gönül dostlarımı yıllar yıllar öncesine bir yılbaşı gecesine götürmek istiyorum.Bu ses kaydı da bana ait.1997 Yılı Yılbaşı gecesindeki gillmore nin kanallar arası zampinklerini dinleyeceksiniz.Videosunuda ben kaydetmiştim.240 VHS kasettin Baştan bir bölümünü şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum.Ne duruyorsunuz öyleyse !!!! Buyrun Keyifli Dinlemeler....

1997 Yılı Yılbaşı Gecesi özel ses kaydı 90 dk.

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Gelsin o halde sıradaki diyecek olursak ,kim ve halgi albümü ile gelsin dersek, sıradaki gelecek olanlar olanlar diyorum,bir çok sanatçı 45 lik albüm şarkılarıyla hepsinide ben upload ettiğim 45lik plak şarkılarını birleştirip 80 MB tutarında bir nostalji müzik demedi oluşturdum.Bakınız bu dağ çiçekleri buram buram kokmaya başladılar bile sizler duymuyormusunuz?

Karışık Sanatçılarla 45lik Plak Şarkılarıyla Nostalji Demedi

Son düzenleme:

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Sevgili Gönül Dostları ;
Sırada sanatçının şah plaktan zamanında çıkartmış olduğu mc albümünde ;
Abdufllah Papur-Nasıl Ağlamayım diyecek bizlere....

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18

Eskiden annelerimiz günün büyük bölümünü mutfaklarda geçirmiş olmalarından dolayı olacak ki,işin çaresini hemen de bulmuşlar.Bir yandan mutfakta yemek işleri ile meşgul olurken kulaklarının pasını da mutfağın orta yerine seyyar tekerlekli pikap ile plak dinliyorlarmış.Ne demişler,her türlü kolaylık kadınlarımız için değil mi? Mutfak dolabı,robotu,çamaşır makinası,bulaşık makinası,blander,hamur karma makinesi,fırın ocak hepsi kadınlarımız için olduğuna göre,müsaade edinizde küçüçük müzik dinleme zevkinden mahrım kalmasınlar öyle değil mi? Annenin pikaba gülümseyerek bakışına bakarmısınız ?
Latife ediyorum,onların bütün çabaları bizleri daha mutlu etmeleri için değil mi dir? :D

Son düzenleme:

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18

Ne dememi isterdiniz ?
Soru gayet şık ve güzel de sanırım bence resim daha bir güzel....
Allah sahibine bağışlasın demekten başka bir sözüm yok.

Son düzenleme:

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Çoştuk bir kere durur mu gillmore.
Elbette durmaz sırada bu kadar güzelliklerin içerisinde, Deniz kızı Eftalya ,hop biraz aheste çek kürekleri demez mi?

Deniz Kızı Eftalya - aheste Çek Kürekleri

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Buu kez sizlerle Ahmet Dündar ı paylaşmak istiyorum.Orgu su gibi çoşturup konuşturan sanatçı,gerçi şu anda müzik öğretmenliği mesleğini de icra etmekte.Yıllar yıllar önce 1994-95 li yıllarda ben bile televizyonda bu kardeşimizle bir kaç proğram da yaptığımı hatırlıyorum.Müziğini seviyorum.Zevkle ve büyük bir keyifle halâ daha dinlerim.Sizinde beğeneceğinizi umuyorum.Ama dediğim gibi indirmeden asla siz bilemeyeceksiniz.Hiç merak etmiyor musunuz? Onun bir kaç yapmış olduğu albümlerinden birisi de olabilir veya benim kendisini musafir ettiğim proğramlardan biri de olabilir inanınız şimdi bilemeyeceğim.Bende çok meraklandım gördünüz mü?

Ahmet DÜNDAR- Türküler Geçidi

Son düzenleme:

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Haydi çoşmuşken tam çoşalım ama bu paylaşımım bu geceki son paylaşımım olsun....
Ülkemde Son Turnem albüm adı size kimi çağrıştırıyor.Sizlerinde tahmin ettiği gibi Merhum Ahmet Kaya da dan bahsediyorum.Bir çırpıda tek bir şarkı gibi keyifle dinleyevereçeğiniz bu full albümü sizlerle paylaşmak istiyorum.
Keyifle sizlerinde dinlemeniz dileğiyle....

Ahmet Kaya- Ülkemde Son Turnem

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Sevgili Gönül dostlarım,
BU TOPİCDE Albüm indirme paylaşımları DİREKT olarak yapılmaktadır.Yüklenici durumunda olan albüm Hosting şirketine Abone veya preminium GİBİ üyelik alma kesinlikle zorunluluğunuz olmadan KEYFİNİZCE tıkladığınızda asla ahret soruları gibi sorulara muhatap olmadan DİREKT İNDİREBİLİYORSUNUZ.
TOPİCİMİZ İÇİN GEÇERLİ OLAN BU ZORUNLU bilgilendirme amaçlı AÇIKLAMAYI ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTEDİM.

Son düzenleme:

gillmore

Söz Yazarı
18 Ağu 2016
606
1
18
Değerli Nostalji müzik gönül dostları,
Peşkirimizden çıkarıp siz gönül dostlarla paylaşmak istediğim sıradaki albüm aşık ali Kızıltuğa ait olacak.Dikkat ederseniz hep a harfi ile başlayan sanatçılardan gidiyorum.Sadece tek bir parça halinde (Son bir yılın içerisinden itibaren özellikle ses kayıtlarım tek bir paarça halinde gerekli digital bakımları yapılmış albümleri paylaşıyorum.Malum bu albümlerin ben çoğunu baştan sona dinleyebilmiş değilim.(Bir albümü tek bir parça halinde nette ve sanal alemde ilk defa paylaşıp sunan bendenizdir.Üşengeçlikten olacak,albüm kaydının üzerinrden isterse 6 saat da geçmiş olsa daha sonradan gerekli digital bakımları yapılacağından gerekirse kesip atıyorum.Bir bütünlüğü sağlamaya gayret gösteriyorum.Ne demiştik,Ankaradan bir ev aldım diyeceğiz.Gelin isterseniz esas sahibi olan Asıl sanatçıya sözü biz bırakalım mı?
Aşık Ali Kızıltuğ - Ankara dan bir ev Aldım (Full albüm)

Son düzenleme: